2026. június 25.

Remek napom volt tegnap. Már reggel 6.20-kor belémkötött a benzinkutas. Vagy én belé, nézőpont kérdése. Előadta, hogy az üzemanyag még hatósági áras, és be kell mutatnom a forgalmit. Ezen a ponton felhúztam a szemöldököm, hogy párdon, mióta kell bemutatni?!  Végül a pénztárosnak nyilván eszébe sem jutott elkérni. 

Aztán azzal végződött (mondjuk, papíron ez már ma volt), hogy attól, hogy egy nő szóvá meri tenni, ha elé tolakodnak a pultnál, rögtön agresszív hölggyé válik. 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése